wtorek, 21 lutego 2012

#2 Just me

Jestem Gosia/Gośka jak  kto woli... Mam 18 lat, mieszkam w Polsce w Krakowie. Chodzę do 3 klasy liceum i nie mam w niej za wiele znajomych. Mam młodszą o rok siostrę Aśkę, można powiedziec że jest zupełnym przeciwieństwem mnie! Ja to spokojna, skryta w sobie dziewczyna a ona to wulkan energii i rozrabiara. Różnimy się od siebie ale dobrze się rozumiemy i kochamy na wzajem. Jak już wspominałam nie mam zbyt wielu kolegów i koleżanek, moją jedyną prawdziwa przyjaciółką jest Elisabeth poznana przez internet. Jest dla mnie jak druga siostra, mieszka daleko- w Londynie. Ale od czterech lat gadamy na skyp'ie, mail-ujemy, dzwonimy do siebie i piszemy sms'y. Ona kocha Polskę natomiast ja Anglię, a w szczególności Londyn. Jest dośc bogata i od dawna planuje już nasze spotkanie którego ja nie mogę się doczekac. Ma 19 lat i mieszka w Londynie w pięknym, dużym apartamencie obok Milkshake city, sama bez rodziców, ponieważ mieszkają oni w Grecji, a Lisa wolała zostac w swoim rodzinnym mieście. Powiem nieskromnie że jestem jedną z najlepszych uczennic w szkole i wiem że w przyszłości zostanę nauczycielem języka angielskiego. Z moją mamą i siostrą przeżyłyśmy wiele gdy byłam jeszcze mała ale później jakoś udało nam się uporządkowac wszystko i zacząc życie od początku.  
        Dzisiejszy dzień nie zapowiadał się jakoś specjalnie, na 7:30 do szkoły w 5 stopniowy mróz. Ubrałam się i poszłam. Po pierwszych dwóch lekcjach nauczycielka poprosiła bym poszła do gabinetu dyrektora, zdziwiłam się ponieważ wzywani byli tam tylko rozrabiacy i zwycięscy konkursów a ja w ostatnim czasie żadnego nie wygrałam. Po głowie chodziło mi mnóstwo myśli. Stałam tuż przed drzwiami i ogarną mnie dziwny strach.
-Co będzie, to będzie!- pomyślałam i zapukałam do drzwi.
-Proszę wejśc!-powiedział niski głos dyrektora.


                                                               ~o~


Na dziś to tyle mam nadzieje że się wam podobało i że wrócicie, ja postaram sie was jeszcze trochę potrzymac w niecierpliwości i narazie będziecie musiały poczekac na pojawienie się chłopców z 1D. Buźźźka ;*  <3

4 komentarze:

 1. No może ona pojedzie do Londynu ;) Fajnie by było ;)Zapraszam na http://my-story-love-1d.blogspot.com/ i czekam na kolejny rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest prawdziwa historia? Ten początek? Podoba mi się :) Zapraszam do mnie: http://our-psychic-dreams.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niee... wszystko zmyślone XD ale cieszę się że ci się podoba!

   Usuń